Futsal Liga Gołuchów. Bloki powiększyły przewagę [ZDJĘCIA]

Opublikowano: Aktualizacja:

Sport Już tylko pięciu punktów brakuje Blokom do wywalczenia mistrzowskiego tytułu Futsal Ligi Gołuchów. Do końca sezonu pozostały cztery kolejki spotkań.

Liderzy przegrywali z CX-80 już 0:2, a kontaktową bramkę zdobyli dopiero na minutę przed końcem pierwszej połowy. Po przerwie wbili jednak pod rząd cztery bramki i emocje się skończyły.

O pozycję wicelidera powalczyły w bezpośrednim starciu drużyny LZS-u Gołuchów i Stalpotu Amatorów. Gołuchowianie wygrali aż 5:0, choć „suchy” wynik jest nieco mylący. Mecz był dość wyrównany, ale obrońcy mistrzowskiego tytułu zagrali skutecznie, zdobywając część goli z szybkiego kontrataku. Amatorom skuteczności zabrakło i w konsekwencji spadli w tabeli z drugiej na czwartą pozycję. Tilgner, po zwycięstwie nad Drużyną Grzesia, zrównał się z nimi punktami. Bezpośredni mecz wygrał wcześniej 4:2, dlatego wyprzedził w tabeli Amatorów.

FUTSAL LIGA GOŁUCHÓW

Termin X – 8 stycznia 2022:

Drużyna Grzesia – Tilgner 4:7

Gole: Mateusz Wolniewicz (3), Wojciech Kuznowicz – Alan Kurek (3), Dominik Włodarczyk (2), Krzysztof Konieczny, Szymon Adamski

Bloki Gołuchów – CX-80 6:3

Gole: Piotr Kapałka (2), Jakub Kieliba, Patryk Kubczyk, Paweł Stempień, Łukasz Śniatecki – Wojciech Kranc (2), Michał Ciesielczyk

Stalpot Amatorzy – LZS Gołuchów 0:5

Gole: Adrian Hajdasz (2), Jakub Nowak, Jakub Walerowicz, Albert Wasielewski

Myjnia pod Brzozą – ZMDK 5:1

Gole: Mateusz Kubiak (2), Szymon Augustyniak, Sergiusz Cegielski, Artur Czajczyński – Artur Mikołajczyk