31-latek prowadził pomimo sądowego zakazu. Wpadł w Bielawach

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

31-latek prowadził pomimo sądowego zakazu. Wpadł w Bielawach - Zdjęcie główne
Opis: Pleszewscy policjanci zatrzymali 31-latka, który kierował autem - mimo sądowego zakazu

reklama
Udostępnij na:
Facebook
WiadomościPleszewscy policjanci zatrzymali 31-latka, który kierował autem - mimo sądowego zakazu. Teraz stanie przed sądem.
reklama

Do zdarzenia doszło w minioną niedzielę, 12 marca.

Około godz. 9.15 w Bielawach policjanci zatrzymali do kontroli drogowej samochód marki opel. Powodem było przekroczenie dozwolonej prędkości w obszarze zabudowanym o 18 km/h.

- Za kierownicą siedział 31-letni obywatel Gruzji, który zamieszkuje na terenie powiatu średzkiego. Po sprawdzeniu w systemie policyjnym okazało się, że mężczyzna posiada zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych - informuje Monika Kołaska, rzecznik prasowy pleszewskiej policji.

31-latek został przewieziony do pleszewskiej komendy, gdzie został przesłuchany.

- Grozi mu kara pozbawienia wolności do lat pięciu - informuje rzecznik policji w Pleszewie.

reklama

 

 

reklama
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ

Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM

e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

reklama
Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy
reklama
logo