Reklama

Finały Ogólnopolskich Zawodów Sportowych OHP w Pleszewie [ZDJĘCIA]

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Małopolska Wojewódzka Komenda zwyciężyła Ogólnopolskie Zawody Sportowe OHP, które trwały przez kilka dni w Pleszewie. Finał imprezy odbył się w czwartek na stadionie miejskim. Nie brakowało medali, pucharów i gratulacji dla poszczególnych drużyn i indywidualnych zawodników.

Przypomnijmy: Ogólnopolskie Zawody Sportowe Ochotniczych Hufców Pracy to duża impreza, która ściągnęła do naszego miasta setki uczniów z całego kraju - przez ostatnie dni rywalizowały 24 drużyny - w tym jedna ekipa ukraińska z terenu naszego miasta.

Finał Ogólnopolskich Zawodów Sportowych OHP w Pleszewie

Zawody rozpoczęły się w poniedziałek testem wiedzy olimpijskiej, podczas kolejnych dni odbywały się z kolei zmagania sportowe: na terenie stadionu miejskiego, poligonu "Karczemka" oraz na obiektach Pleszewskiego Bractwa Kurkowego. Nie zabrakło jednak także zajęć kulturalnych, rekreacyjnych oraz generalnie - wzajemnej integracji.

Dziś - w czwartek - na terenie pleszewskiego stadionu odbyły się finały całej imprezy. Podczas nich przeprowadzono ostatnie zawody oraz podsumowano kilkudniowe zmagania.

Na miejscu nie zabrakło m.in. przedstawicieli komendy głównej OHP, a także kuratorium, którzy wraz z władzami pleszewskiego OHP oraz Bractwa Kurkowego - wręczali poszczególne medale oraz puchary.

Ostatecznie drużynowo najlepsza okazała się ekipa z Małopolskiej Wojewódzkiej Komendy OHP.

ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA ZDJĘĆ  Z TEGO WYDARZENIA

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy