Na scenie zaprezentowało się 16 wykonawców, którzy prezentowali utwory biesiadne i muzykę popularną.
Publika była zachwycona. Wszysyc świetnie się baiwli. Tańczyli i śpiewali wspólnie z wykonawcami.
Komisja konkursowa oceniająca występy miała bardzo trudne zadanie. Ostatecznie zmagania w Katarzyna Musielak z Zielonej Łąki.
Na podium znaleźli się też Andrzej Link reprezentujący wieś Góra oraz Sylwia Jasińska, mieszkanka miejscowości Chrzan.
Nagrodę publiczności z kolei zdobył duet Marta Larek i Renata Ratajczak z Czermina.
Podczas Żegocińskiej Biesiady tradycyjnie wystąpił również zespół "Złota jesień" działający przy Gminnym Ośrodku Kultury w Jaraczewie, a także Andrzej Musiałek.
Organizatorem Konkursu Piosenki Biesiadnej i Popularnej był wójt gminy Czermin, Ośrodek Kultury i Stowarzyszenie Miłośników Wsi Żegocin.
Komentarze (0)