Reklama

Uczniowie z Lenartowic przeszli na zdalne nauczanie. Jak długo to potrwa?

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: arch. UMiG Pleszew

Uczniowie z Lenartowic przeszli na zdalne nauczanie. Jak długo to potrwa? - Zdjęcie główne

Uczniowie z Lenartowic przeszli na zdalne nauczanie. Jak długo to potrwa? | foto arch. UMiG Pleszew

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Od poniedziałku uczniowie klas IV-VIII Zespołu Szkół Publicznych w Lenartowicach przeszli na zdalne nauczanie. Jak długo to potrwa?

Przypomnijmy: w szkole w Lenartowicach trwa wielki – wielomilionowy – remont. O inwestycji piszemy regularnie na naszych łamach - po zakończonym pierwszym etapie prac w roku 2021, na początku tego roku rozpoczął się etap drugi - który obejmuje m.in. rozbudowę szkoły o kolejne skrzydło.

Jak pisaliśmy jeszcze przed rozpoczęciem roku szkolnego, roboty wiążą się z utrudnieniami w regularnym funkcjonowaniu placówki. Głównie chodzi o przeniesienie nauki dla klasy pierwszej i drugiej poza szkołę: do salki katechetycznej i bankietowej. 

Zdalne nauczanie w szkole w Lenartowicach

W związku z trwającym remontem nie wykluczano także przed rozpoczęciem roku szkolnego - możliwości zdalnej nauki.

- Nauka zdalna nie jest planowana, ale jest brana awaryjnie pod uwagę. W szkole cały czas trwają prace remontowe. Nie wszystko jesteśmy w stanie przewidzieć, więc gdyby jednak doszło do nauki zdalnej, będzie ona zorganizowana tylko dla klas IV- VIII. Klasy I- III uczyć się będą stacjonarnie – komentowała już wcześniej "Życiu Pleszewa" Marta Ignasiak-Pawlak, dyrektor ZSP w Lenartowicach. 

Jak się okazało - wspomniana sytuacja awaryjna wystąpiła.

Od dziś (5 września) dzieci klas IV-VIII musiały przejść w tryb nauki zdalnej. Jak długo to może potrwać?

- Zgodnie z zarządzeniem dyrektor szkoły w Lenartowicach, nauka zdalna dla klas IV-VIII została zaplanowana do końca tego tygodnia - do piątku (09.09, dop.red.) - mówi dziś "Życiu Pleszewa" Anna Bogacz, rzecznik pleszewskiego urzędu.

[AKTUALIZACJA - PONIEDZIAŁEK, 12 WRZEŚNIA]

 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy