Reklama

Unieważniono przetarg. Wymiana dachu i nowa elewacja Ośrodka Kultury w Żegocinie muszą poczekać

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: arch. gminy Czermin

Unieważniono przetarg. Wymiana dachu i nowa elewacja Ośrodka Kultury w Żegocinie muszą poczekać - Zdjęcie główne

Gmina Czermin unieważniła przetarg na wymianę pokrycia dachowego oraz odnowienie elewacji budynku Ośrodka Kultury w Żegocinie. | foto arch. gminy Czermin

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Gmina Czermin unieważniła przetarg na wymianę pokrycia dachowego oraz odnowienie elewacji budynku Ośrodka Kultury w Żegocinie.

Nowy, docieplony dach oraz odnowiona elewacja - takie plany na ten rok miała gmina Czermin odnośnie Ośrodka Kultury w Żegocinie

Przypomnijmy: inwestycję planowano z pieniędzy, o jakie starano się w ramach tegorocznego rozdania z programu "Kulisy Kultury". To wsparcie, które można pozyskać w ramach konkursu ogłaszanego przez Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego.

Gmina Czermin złożyła w ramach tegorocznego naboru wniosek właśnie na inwestycję w Żegocinie. Niestety, jak się okazało, tym razem się nie udało.

W związku z tym władze musiały unieważnić przetarg na inwestycję.

Jak wyjaśnia Sławomir Spychaj, wójt gminy Czermin, było to konieczne, ponieważ finansowanie zadania było wcześniej zaplanowane właśnie w ramach programu "Kulisy Kultury".

- Gmina Czermin nie uzyskała dofinansowania na realizację  zadania, w związku z powyższym postępowanie zostało unieważnione - informuje wójt.

Zgodnie z wynikami tegorocznego naboru, które opublikowano w ostatnim dniu marca, z powiatu pleszewskiego pieniądze w ramach "Kulis Kultury" pozyskała tylko gmina Dobrzyca - w sumie 85 tys. zł.

O jej planach remontowych pisaliśmy już na zpleszewa.pl i w "Życiu Pleszewa" w lutym:

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy