Festyn w Brzeziu. Było smacznie i radośnie! [ZDJĘCIA]

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Festyn w Brzeziu. Było smacznie i radośnie! [ZDJĘCIA] - Zdjęcie główne
reklama
Udostępnij na:
Facebook
WiadomościKoło Gospodyń Wiejskich w Brzeziu zorganizowało festyn - w ramach Narodowego Programu Szczepień.
reklama

Dziś w Brzeziu w gminie Pleszew zorganizowano festyn dla mieszkańców

Podczas imprezy można było zaszczepić się przeciwko COVID-19, ponadto można było skorzystać z punktu, w którym pomagano spisać się - w ramach Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021. Przypomnijmy: to już ostatni dzwonek - zrobić to można do 30 września.

Na festynie było sporo atrakcji dla dzieci - tradycyjne "dmuchańce", ponadto zabawy z animatorami - można było pomalować sobie buzię, nie zabrakło baniek mydlanych, kolorowego pyłu oraz oczywiście przysmaków - m.in. popcornu. A jeśli już o przysmakach mowa - panie z KGW Brzezie przygotowały na imprezę pyszne jedzenie, którym mógł poczęstować się każdy z przybyłych.

reklama

ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA ZDJĘĆ Z IMPREZY

reklama
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ

Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM

e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

reklama
Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy
reklama
logo