Dziś w Brzeziu w gminie Pleszew zorganizowano festyn dla mieszkańców
Podczas imprezy można było zaszczepić się przeciwko COVID-19, ponadto można było skorzystać z punktu, w którym pomagano spisać się - w ramach Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021. Przypomnijmy: to już ostatni dzwonek - zrobić to można do 30 września.
Na festynie było sporo atrakcji dla dzieci - tradycyjne "dmuchańce", ponadto zabawy z animatorami - można było pomalować sobie buzię, nie zabrakło baniek mydlanych, kolorowego pyłu oraz oczywiście przysmaków - m.in. popcornu. A jeśli już o przysmakach mowa - panie z KGW Brzezie przygotowały na imprezę pyszne jedzenie, którym mógł poczęstować się każdy z przybyłych.
ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA ZDJĘĆ Z IMPREZY
Komentarze (0)