Reklama

Rozstrzygnięto konkursy na dyrektorów szkół w gminie Czermin

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: zdjęcie poglądowa / arch. ZSP w Czerminie

Rozstrzygnięto konkursy na dyrektorów szkół w gminie Czermin - Zdjęcie główne

Pod koniec marca zatwierdzono wyniki konkursów, które ogłoszono w lutym, na dyrektorów dwóch szkół w gminie Czermin. Chodzi o Zespół Szkół Publicznych w Broniszewicach oraz Zespół Szkół Publicznych w Żegocinie. Ponadto wójt wyznaczył niedawno nauczyciela, który będzie zastępował dyrektora Zespołu Szkół Publicznych w Czerminie - w trakcie jego nieobecności. | foto zdjęcie poglądowa / arch. ZSP w Czerminie

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Pod koniec marca zatwierdzono wyniki konkursów na dyrektorów dwóch szkół w gminie Czermin. Chodzi o Zespół Szkół Publicznych w Broniszewicach oraz Zespół Szkół Publicznych w Żegocinie. Ponadto wójt wyznaczył nauczyciela, który będzie zastępował dyrektora Zespołu Szkół Publicznych w Czerminie - w trakcie jego nieobecności.

Przypomnijmy: konkursy na dyrektorów ZSP w Broniszewicach oraz ZSP w Żegocinie ogłoszono w lutym. Pod koniec marca - ogłoszono ich oficjalne wyniki.

Zgodnie z przewidywaniami - niespodzianek nie było. 

Konkursy na dyrektorów szkół w gminie Czermin. Niespodzianek nie było

W obu placówkach funkcję dyrektora pełnić będą osoby, które funkcje te sprawowały już wcześniej.

Zespołem Szkół Publicznych w Żegocinie nadal kierować będzie Marek Jezierski, który jest tu już dyrektorem od wielu lat

W przypadku Zespołu Szkół Publicznych w Broniszewicach, także nie będzie zmian - placówką przez kolejne lata zarządzać będzie Ewa Witczak. Przypomnijmy: to wieloletnia nauczycielka szkoły i społecznik - na co dzień jest także prezesem Stowarzyszenia Na Rzecz Dzieci "Promyk" z Broniszewic.

Funkcję dyrektora pełniła od maja 2022 roku - objęła ją wówczas po tragicznej śmierci Mariusza Wieczorka

Poza przeprowadzonymi niedawno konkursami, wójt gminy Czermin wyznaczał także nauczyciela, który będzie zastępował dyrektor Zespołu Szkół Publicznych w Czerminie, Joannę Wojcieszak - w przypadku jej nieobecności.

Zgodnie z wydanym 1 kwietnia zarządzeniem, w razie np. urlopu wypoczynkowego lub zwolnienia lekarskiego obowiązki pełnić będzie nauczycielka - Aleksandra Pilarczyk.

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy